נעים להכיר

ד״ר מירב בר שמעון

מה מניע אותי להוביל אנשים וארגונים לנהל את ההרגלים שלהם להצלחה?

אני מאמינה שכדי להוציא מעצמנו ומהארגון את הטוב ביותר, אנחנו צריכים לשנות הרגלים מעכבים וליצור הרגלים מקדמים.

כמדענית תמיד סקרן אותי לפצח את הקוד של הביוכימיה האנושית: להבין מה קורה לנו במוח כשאנחנו מקבלים החלטה, נמצאים בלחץ יומיומי ומנוהלים ע"י הרגלים שמעכבים אותנו במקום העבודה ובחיים.

ד״ר מירב בר שמעון

מה אני עושה?

אני מלמדת עובדים ומנהלים איך להגביר את היעילות שלהם בעבודה ולשפר מיומנויות ניהול.
התוצאה – הם משפרים את תהליך קבלת ההחלטות, עובדים בפחות לחץ ומנהלים את ההרגלים שלהם.  

איך אני עושה?

אני משתמשת בכלים של נוירו-מנהיגות.

  • בהרצאות ובסדנאות אינטראקטיביות שפיתחתי ואני מעבירה למנהלים ועובדים בארגונים ועסקים, המשתתפים עוברים טרנספורמציה חשיבתית ויוצאים עם כלים לשימוש יומיומי.
  • כלים אשר מבוססים על תובנות ממחקרי מוח עדכניים ותורמים להבנה איך תהליכים קורים לנו במוח. התוצאה של ההבנה הזו מאפשרת שיפור מתמשך מתבססים על תובנות ממחקרי מוח עדכניים ותורמים להבנה איך תהליכים קורים לנו במוח. התוצאה של ההבנה הזו מאפשרת שיפור מתמשך.

איך אני עושה?

  • מאז ומתמיד אהבתי ללמוד ולהעביר את זה הלאה…
  • כמדענית- ד"ר לביוכימיה בוגרת מכון ויצמן-עסקתי הרבה שנים במחקר ופיתוח של תרופות למחלת הסרטן.
  • במסגרת תפקידי ניהלתי פרויקטים, הובלתי צוותי עובדים בשינויים פנים ארגוניים וקיבלתי החלטות מורכבות, לעתים תחת לחץ של משימות מרובות ולוחות זמנים צפופים. אולם, בהיעדר כלים מתאימים להתמודדות עם הלחצים והעומס השוחק, גבתה העבודה המאומצת גם מחיר בריאותי.
  • באמצע החיים החלטתי לעשות שינוי אישי. בחרתי להרצות ולהנחות סדנאות לעובדים ומנהלים בארגונים, כאשר המטרה שלי להעביר הלאה ידע וכלים פרקטיים לשימוש יומיומי בעבודה ובחיים, שיעזרו לכם להוציא מעצמכם ומהארגון את הטוב ביותר.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן